Projekty wnętrz Wrocław

PROJEKTY WNĘTRZPracownia wnętrz AGS Studio oferuje projekty wnętrz prywatnych oraz komercyjnych zlokalizowanych na terenie miasta Wrocław i na obszarze województwa dolnośląskiego. Jako architekt z wieloletnim doświadczeniem zajmuję się projektowaniem wnętrz we wszelkiego rodzaju budynkach takich jak:

 

 

 

Zakres i kolejność prac projektowych:

– domy,
– mieszkania,
– apartamenty,
– lofty,
– biura,
– puby,
– restauracje,
– sklepy,
– lokale usługowe
– pojedyncze pomieszczenia
– inne przestrzenie użytkowe.

 

Proponuję również projekty wnętrz online dla osób, których miejscem zamieszkania nie jest Wrocław lub województwo dolnośląskie. Konsultacje odbywają się za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie na każdym etapie tworzenia projektu.

 

Projekty wnętrz krok po kroku


Prace projektowe składają się z kilku etapów. Podczas pierwszego spotkania z Klientem ustalamy jego potrzeby funkcjonalne, upodobania estetyczne oraz uzgadniamy preferowany styl, w jakim utrzymany ma być projekt. Następnym krokiem jest inwentaryzacja wnętrza, czyli jego dokładny pomiar i zaproponowanie Klientowi kilku koncepcji funkcjonalnych, spośród których Klient wybiera tą, na podstawie której powstanie wizualizacja.

Po zaakceptowaniu wizualizacji przygotowuję projekt wykonawczy składający się z rysunków technicznych, zestawień materiałów wykończeniowych oraz spisu elementów gotowych. Projekt wykonawczy zawiera rozwiązania takich elementów jak: projekt lekkiej zabudowy gipsowo-kartonowej (g-k), projekt ułożenia okładzin ściennych i podłogowych, rozmieszczenie punktów świetlnych, projekt mebli, łazienek i elementów dekoracyjnych.

 

Do projektu dołączam również adresy dostawców materiałow lub gotowych elementów wystroju. Projekty wnętrz dla Klientów spoza miasta Wrocław lub tych, którzy preferują korzystanie z usług projektowania online, przebiegają według tego samego schematu, zamieniając jedynie spotkania na kontakt drogą telefoniczną lub mailową.

Każdy Klient otrzymuje pełną dokumentację wnętrza:
– rysunki techniczne oraz przekroje całego wnętrza i poszczególnych pomieszczeń,
– rozmieszczenia oświetlenia, hydrauliki i punktów elektrycznych,
– wizualizacje,
– karty kolorystyczne i materiałowe wnętrza,
– zestawienie elementów umeblowania, dekoracji, oświetlenia oraz innych elementów wyposażenia wnętrza,
– ilościowy wykaz materiałów wykończeniowych,
– adresy dostawców.

Projekty wnętrz – ceny


Wszystkie projekty wnętrz wyceniane są indywidualnie, wycena zależy od kilku czynników. Do najważniejszych z nich należą:

– wielkość wnętrza,
– przeznaczenie użytkowe wnętrza,
– stopień skomplikowania przestrzeni.

Cena zależna jest również od tego, od stadium projektu -czy wykonywany projekt jest projektem koncepcyjnym, czy wykonawczym. Szczegółowe informacje znajdują się w Cenniku oraz w zakładce Zamów Projekt. AGS Studio wykonuje również bezpłatne wyceny projektów na podstawie rzutów przesyłanych drogą mailową przez Klientów.

Projekty wnętrz dla mieszkańców miasta Wrocław i okolic, a także dla Klientów spoza województwa dolnośląskiego wykonuję w terminie minimum 3 tygodni. Współpraca może potrwać nawet kilka miesięcy w zależności od tego, jak rozległe są prace projektowe i jakie są Państwa oczekiwania.Visit Us On Facebook