Projekty Mieszkań Wrocław

Projekt budowlany WrocławPROJEKTY MIESZKAŃAGS Studio Wnętrz oferuje profesjonalne projekty mieszkań. Zasięg naszego działania obejmuje miasto Wrocław oraz teren województwa dolnośląskiego. Do współpracy zapraszamy również osoby i firmy spoza regionu, które mogą skorzystać z naszych usług w ramach projektowania online. Wykonujemy projekty zarówno dużych przestrzeni użytkowych jak: apartamenty, lofty oraz aranżacje małych mieszkań, kawalerek czy pojedynczych pomieszczeń.

Działalność projektanta wnętrz to sztuka kompromisu, polega na współpracy w oparciu o zaufanie. Jako architekci proponujemy własne rozwiązania, które ściśle dopasowujemy do potrzeb i upodobań Klientów. Poznanie wymagań osób z którymi współpracujemy stanowi zresztą według nas jeden z najważniejszych etapów całego procesu projektowego. Aby projekty mieszkań były coraz lepsze i trafiały w gusta Klientów, cały czas się szkolimy, śledzimy bieżące trendy w designie oraz poznajemy nowoczesne rozwiązania techniczne.

W projektowaniu stawiamy na kreatywność i elegancję, lubimy oryginalne połączenia tradycyjnych materiałów: drewna, betonu, szkła. Czerpiemy z tradycji, ale i łamiemy konwencje. Dużą wagę przywiązujemy do światła i dekoru. Szukamy odpowiedniej formy, koloru i lekkości stylu, tak aby wszystkie projekty mieszkań były niepowtarzalne, spełniały wymogi funkcjonalne i estetyczne ich użytkowników oraz stwarzały unikalny, przyjazny klimat. Zapraszamy do pracowni AGS studio, ul. Oleśnicka 15b, Wrocław.

Projekty mieszkań – zakres i etapy współpracy

W czasie pierwszego spotkania wysłucham Państwa oczekiwań związanych z projektem, nad którym będziemy pracować. Ustalimy preferowaną stylistykę, ulubione motywy, wstępną kolorystykę. Bardzo chętnie obejrzymy przykładowe realizacje, które przypadły Państwu do gustu.

Kolejnym działaniem z naszej strony będzie szczegółowa inwentaryzacja architektoniczna i fotograficzna. Jest to pierwszy kontakt z przestrzenią nad którą pracujemy, bardzo często właśnie wtedy powstają pierwsze pomysły odnośnie funkcji i formy projektowanego mieszkania. Pomiarów inwentaryzacyjnych dokonujemy tylko na obszarze miasta Wrocław oraz województwa dolnośląskiego. Klienci, którzy współpracują z nami online, przekazują nam dokumentację od dewelopera lub dokonują pomiarów oraz fotografują wnętrza samodzielnie i przesyłają nam materiały drogą elektroniczną.

Na podstawie inwentaryzacji przygotowujemy klika koncepcji (najczęściej trzy) układu funkcjonalnego. Jest to czas, w którym bardzo ważne są Państwa uwagi, sugestie -wszelkich zmian dokonujemy według Państwa wytycznych. Efektem intensywnej pracy nad koncepcją są bardzo dobrze przemyślane i funkcjonalne projekty mieszkań. Zakończeniem tego etapu prac jest wybór ostatecznej wersji układu funkcjonalnego.

Do wybranego projektu stworzone zostaną wizualizacje, które będą rzeczywistym odzwierciedleniem zaplanowanego wnętrza mieszkania. Na tym etapie projektu koncepcyjnego wciąż mogą Państwo dokonać zmian stylistycznych (kolorystyka, materiały wykończeniowe, oświetlenie). Zmiany dotyczące układu funkcjonalnego bez dodatkowych opłat możliwe są jedynie na etapie wyboru koncepcji układu funkcjonalnego. Wspólnie z klientami pracujemy nad ostatecznym kształtem projektu.

Ostatnim etapem procesu projektowego jest projekt wykonawczy, który jest dokumentacją techniczną- szczegółową instrukcją budowlaną dla wykonawców, tak aby realizacja projektu przebiegała bez problemów. Opracowanie wykonawcze oprócz rysunków technicznych zawiera również zestawienia materiałów wykończeniowych oraz elementów gotowych.

Projekty mieszkań – kontekst, idee, klimat

Jeszcze na początku lat 90-tych ubiegłego wieku oferta pracowni zajmujących się architekturą wnętrz adresowana była do osób najbogatszych. Obecne pokolenia są pierwszymi powszechnie korzystającymi z tego typu usług. Stolica Dolnego Śląska jest jednym z najatrakcyjniejszych rynków mieszkaniowych, a projektowanie wnętrz stało się dynamicznie rozwijającym się obszarem rynku. Wrocław jest miastem , w którym osiedla się coraz więcej osób, wśród nich znajdują się zarówno studenci, absolwenci jak i osoby pracujące oraz coraz liczniejsi migranci z Ukrainy. Powyższy demokratycznie różnorodny klimat, nie mógł nie odcisnąć piętna na naszej pracowni . Wszystkie powstające w AGS studio projekty mieszkań są unikalne i niepowtarzalne, a stworzona na zasadach ergonomii przestrzeń funkcjonalnie podporządkowana indywidualnym potrzebom użytkowników.

Serdecznie zapraszamy do naszej pracowni przy ul. Oleśnickiej 15b, Wrocław. Wstępna wycena projektu nastąpi w czasie pierwszej rozmowy – cennik jest bardzo zindywidualizowany i zależy od wielkości wnętrza i stopnia skomplikowania projektu.Visit Us On Facebook